چطور میتوانم از دال مارکت قسطی خرید کنم؟

دال مارکت امکان خرید اقساطی را از طریق لندو برای شما فراهم کرده است. برای خرید اقساطی از تیمچه، شما باید درخواست خود را در سایت لندو ثبت کنید تا بعد از انجام چند مرحله ساده، وام مورد نیاز شما از طریق لندو فراهم شود. شما می‌توانید با این وام از سایت دال مارکت کالای مورد نظر خود را بخرید و بعد از آن، اقساط خود را از طریق لندو پرداخت کنید.

لندو چیست و چطور به آن اعتماد کنیم؟

لندو سامانه خرید اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین است که بیش از 7 سال از فعالیت آن در حوزه مالی و اعتباری می‌گذرد. که با بسیاری از قروشگاه ها قرارداد دارد.

برای خرید اقساطی از دال مارکت باید چه شرایطی داشته باشیم؟

برای دریافت وام از لندو و خرید اقساطی از دال مارکت، نیازی به داشتن چک و ضامن نیست. شما می‌توانید فقط با ارائه سفته، خرید اقساطی خود را انجام دهید. خرید اقساطی از لندو بسیار ساده است و به‌صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید از تمام نقاط ایران برای دریافت این وام اقدام کنید.

خرید قسطی تا چه مبلغی امکان پذیر است؟

سقف خرید اقساطی از دال مارکت 20 میلیون تومان است. اگر کالایی که قصد خرید آن را دارید، مبلغی بالاتر دارد، می‌توانید 20 میلیون از لندو وام بگیرید و مابقی آن را به‌صورت نقدی به سایت دال مارکت بپردازید.

پرداخت اقساط چگونه است؟

پرداخت اقساط هم از طریق سایت لندو انجام می‌شود و شما می‌توانید روش پرداخت اقساط را به صورت 6 ماهه، 9 ماهه یا 12 ماهه انتخاب کنید. همچنین در زمان دریافت وام از لندو، لازم است قسط اول خود را پرداخت کنید. به‌طور کلی در صورت تأخیر در پرداخت اقساط، لندو از شما جریمه دیرکرد دریافت نمی‌کند؛ ولی این تأخیر باعث کم شدن نمره اعتبار شما در لندو خواهد شد.

شرایط خرید اقساطی با سفته چگونه است؟

خرید اقساطی با سفته بسیار راحت است و به شکل کاملا آنلاین انجام می‌شود. بعد از ثبت درخواست، بارگذاری مدارک و تأیید اولیه درخواست در سایت لندو، باید برای خرید سفته الکترونیکی اقدام کنید که این کار را باید از طریق «سامانه سفته الکترونیکی بانک آینده» انجام دهید.

خرید اقساطی در چه شهرهایی امکان پذیر است؟

از آن‌جایی که مراحل خرید اقساطی لندو و دال مارکت به‌صورت کاملا آنلاین انجام می‌شود، هیچ محدودیت جغرافیایی وجود ندارد. یعنی شما می‌توانید از تمام نقاط ایران برای دریافت وام و خرید اقساطی اقدام کنید.

مدارک لازم برای خرید اقساطی کدام است؟

برای دریافت اعتبار از لندو و خرید اقساطی از دال مارکت، باید تصویر مدارک لازم را در حساب کاربری خود بارگذاری کنید. برای مشاهده لیست مدارک کلیک کنید.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید